Головна » Корисна інформація » Ми раді проінформувати вас про великий успіх одного з велосипедистів, яких ми підтримуємо — це Svata Bozak

Ми раді проінформувати вас про великий успіх одного з велосипедистів, яких ми підтримуємо — це Svata Bozak

 

Race Across America (RAAM) - культова велосипедна гонка, яка проводиться в США з 1982.

RAAM одна з найдовших велогонок на витривалість в світі. Усі учасники повинні підтвердити свою здатність проїхати гонку, попередньо фінішувавши на декількох кваліфікаційних змаганнях.

 

RAAM порівнянна по довжині дистанції з Тур де Франс, але в значній мірі відрізняється від неї. Маршрут кожної гонки змінюється щороку, однак напрямок руху завжди від західного узбережжя до східного, і становить приблизно 4800 км, роблячи гонку трансконтинентальної. Більш того, на гонці немає етапів, тобто гонка йде безперервно, від місця старту до фінішу, і лідерам змагань потрібно трохи більше тижня на подолання всієї дистанції.

 

 

Для порівняння, Тур де Франс проходить за різними маршрутами (за годинниковою стрілкою і проти по Франції; окремі етапи можуть проводитися поза Франції) протяжністю в середньому близько 3500 км; велогонка складається з 21 етапу і триває 3 тижні; проходить на високих швидкостях.

Ми раді проінформувати вас про великий успіх одного з наших велосипедистів, яких ми підтримуємо. Svata Bozak закінчив RAAM (Заїзд по Америці). Найскладніший цикл марафонів у світі - 12 штатів, 3 гірські хребти, 2 пустелі. Протягом всього 10 днів, 23 годин і 22 хвилин Svata проїхав понад 5 000 км (це більше ніж 450 км/добу!). Щоб ви мали краще представлення, що таке RAAM  - це дистанція на 30% більше ніж Tour d'France і по часу проходить вдвічі швидше ніж Td'F.

 

Весь час Svata був у шолом та у сонцезахисних окулярах R2. Будь-хто може спитати його, наскільки чудові та якісні продукти R2.

Svata Bozak значною мірою відображає наше кредо — "Ride Your Race". Він проїхав свої перемоги і ми дуже пишаємося ним!