Головна » Технології

Технології

GT (Golf/Tennis)

Лінзи Tifosi Optics™ GT™ забезпечують освітлення об'єкту, що підвищує здатність потрапляти по м'ячу завдяки світловому балансу між метою та фоном. І зовсім не має значення, якій грі Ви надаєте перевагу, тенісу чи гольфу, кольори лніз колекції GT™ створені спеціально для того, щоб допомогти Вам сфокусувати погляд на м'ячі. Вони присутні як серед моделей із змінними лінзами, також і серед моделей з лінзами Fototec. Всі лінзи Tifosi GT забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінення.

 

EC (Підвищена контрасність)

ЛІнзи Tifosi Optics EC™ розроблені для тих, кому необхідно розрізнювати найбільш маленькі деталі рел'єфу. Відтінок лінз EC підвищує контрасність завдяки фільтрації спектру синього кольору, що є причино. оптичного викривлення та знижує контрасність в умовах підвищеного освітлення. Лінзи EC™ представлені як серед моделей GT із змінними лінзами, так і серед моделей з лінзами Fototec. Всі лінзи Tifosi EC забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінення.

POLARIZED (Поляризаційні) 

Поляризаційні лінзи Tifosi мають виключну міцність в порівнянні з акриловими поляризаційними лінзами та відмінні оптичні якості в порівнянні з традиційними полікарбонатними лінзами. Нові поляризаційні лінзи децентровані та володіють повною оптичною прозорістю. В результаті ми маємо лінзи, що не б'ються, знижують рівень бліків та володіють неперевершеними оптичними якостями. Всі лінзи забезпечують 100% захист від сонячних промінів UVA/UVB.

FOTOTEC

Лінзи Fototec змінюють свій відтінок в залежності від умов освітлення. При яскравому сонці мікроскопічні фотохромні частки, що запроваджені в лінзи, реагують на УФ проміні та затемнюють скельця таким чином, що Вам не треба мружитись. При помірному освітленні частки повертаються в свій першочерговий стан та надають лінзам можливості пропускати більше світла. Всі лінзи Tifosi Fototec забезпечують 100% захист від сонячних промінів UVA/UVB. На малюнку показаний діапазон пропускання світла кожної лінзи. 

 

POLARIZED FOTOTEC (Поляризаційні лінзи Fototec) 

Лінзи Polarized Fototec поєднують в собі властивості поляризаційних лінз та фотохромних Fototec, які здатні змінювати ступінь пропускання світла в залежності від рівня освітлення.  В результаті отримуємо лінзи, які можна використовувати від світанку до заходу - на рибалці, займаючись водними видами спорту, бігом або будь-якими іншами видами активності. 100% захист від сонячних промінів UVA/UVB. 

 

alt

Спортивні сонцезахисні окуляри Goggle  вироблені з дуже стійкого та легкого матеріалу полікарбонат. в колекції Goggle присутні оправи з додатковими запасними лінзами - LENS CHANGE G-SYSTEM, а також окуляри з додатковими оправами для корегуючих діоптрійних лінз - OPTICAL RIM G-SYSTEM. Полікарбонатні та поляризаційні лінзи POLARIZED PROTEC G-LENS в окулярах Goggle володіють високою оптичною точністю та забезпечують захист від UVA та UVB променів згідно вимог наступних норм: американської ANSI z380.3, європейської EN 1836:2005 + A1:2007 та австралійської AS 1067.1.

Зимові сонцезахисні окуляри та гірськолижні маски Goggle виготовлені з використанням високотехнологічного полікарбонатного матеріалу. ЛІнзи виконані за допомогою унікальної технології FOG BLOCK Duplex G-Lens,  яка максимально захищає їх проти запотівання. Профільовані м'які вкладки оптимально прилягають до обличчя, надаючи при цьому відчуття комфорту навіть під час довгого використання.

В колекції Goggle також представлений асортимент дитячих гірськолижних масок.

alt
PC-Polycarbonate. Сонцезахисні окуляри Goggle виготовлені повністю з полікарбонату. Полікарбонатні оправи Goggle легкі та стійкі до механічних пошкоджень. Лінзи Goggle, які виготовлені з полікарбонату, не тільки легкі, проте й міцні та стійкі до подряпин. Завдяки тому, що лінза складається з багатьох шарів, що виготовлені з вуглеводного волокна, її товщина ідеально рівномірна, що в свою чергу виключає всі зорові деформації.

alt
THR-90 – Grilamid – це останнє вдосконалення матеріалу полікарбонат, який використовується в виробництрві спортивних сонцезахисних окулярів. Grilamid TR-90 відрізняється високою гнучністю та міцністю матеріалу.

alt
TPU – Thermoplastic polyurethane.  Виключно гнучний матеріал, який зберігає свої властивості в широкому діапазоні температур. Відрізняється також надзвичайно високою механічною міцністю та стійкістю до різних погодних умов. Все це робить його ідеальним матеріалом для використання в надзвичайно важких умовах.

alt
POLARIZED PROTEC G-LENS. Дія поляризаційних лінз Goggle значно обмежує різнорідні світові відбиття, що забезпечує безпеку в ситуаціях, коли використання сонцезахисних окулярів є необхідним. Зоровий комфорт гарантований високою оптичною точністю та чітким розпізнанням кольорів. Більшість сонцезахисних окулярів Goggle оснащені поляризаційними лінзами товщиною 1.1 мм.

alt
FOG BLOCK G-LENS. Гідрофільне покриття на внутрішній стороні лінз максимально захищає лінзи проти запотівання. Попередження: не розташовуйте внутрішні частини лінз на які-небудь тверді предмети або поверхні задля уникнення появи подряпин або пошкодження протитуманного покриття.

alt
DUPLEX G-LENS Всі лижні сонцезахисні маски оснащені подвійними лінзами. Конструкція подвійної лінзи підвищує ефект антитумана, який забезпечує володарю кращу якість зору через лінзу. 

alt
AIR JECT VENTILATION Моделі з подвійними G-лінзами мають додаткову систему вентиляції, яка дозволяє повітрю циркулювати поміж двома шарами подвійної лінзи. Повітряна система вентиляції - це високорозвинена технологія, що захищає лінзу від запотівання. Ця система спеціально розроблена, щоб покращити якість зору в надзвичайних погодних умовах.

alt
LENS CHANGE G-SYSTEM Система змінних лінз забезпечує володарю можливість легко змінити лінзи в залежності від погодних умов. Сонцезахисні окуляри Goggle які оснащені змінними лінзами включають в себе як найменш одну пару  додаткових лінз та зручний футляр для зберігання окулярів.

alt
OPTICAL RIM G-SYSTEM  Рамка для діоптрійних лінз дозволяє створювати корегуючі окуляри для людей з вадами зору.

alt
ADJUSTABLE ELASTIC STRAP  З'йомний еластичний ремінець замість дужок надає нові можливості, при використанні окулярів Goggle.

alt
CONTOURED FOAM Профільовані м'які вставки тісно прилягають до обличчя, надаючи при цьому відчуття комфорту, навіть при довготривалому використанні.


В колекції сонцезахисних спортивних окулярів R2 використовуються тільки найякісніші матеріали. Кожна модель, окрім своїх особливосте, забезпечує 100% захист від ультрафіолету та відповідає високим стандартам якості. В каталозі представлений асортимент окулярів зі змінними лінзами, з діоптрійною вставкою, з поляризаційними або фотохромними лінзами, а також спеціальні моделі для дівчат та діточок. Яскраві та оригінальні кольори оправ привертають увагу любителів спорту та активного відпочинку, а завдяки високій якості матеріалів, прихильників окулярів R2 з кожним роком стає все більше і більше.

Еластичний ремінець запобігає зісковзуванню при заняттях екстремальними видами спорту.

 

Носові упори, що не зісковзують, а також прогумовані завушники призначені для ергономічної посадки та комфортного використання окулярів.

 

Змінні лінзи - це можливість встановлення світлового фільтру відповідно до умов освітлення.

Технологія "DOUBLE INJECTION" - при виготовленні оправи використовується два різних матеріали.

Вентиляційні отвори дозволяють повітрю проходити через лінзи та попереджати запотіванню.

Прокладка від поту попереджує попадання поту в очі. 

 

З'йомна внутрішня вставка для діоптрійних лінз.

   

Поляризаційні лінзи усувають бліки, зручні для водних видів спорту та незамінні для водіїв.

 

Регульовані носові упори - це зручна посадка на ніс будь-якої ширини.

 

Фотохромні лінзи автоматично темніють або світліють в залежності від умов освітлення. Час затемнення - 10 секунд, час просвітлення - 35 секунд.

Регульовані завушники дозволять підбрати окуляри під будь який тип обличчя. Гудрофільна гума не руйнується з часом, не вигорає на сонці та не деформується.

 

 

Матеріал TR-90 з якого зроблена оправа володіє виключною міцністю і пам'яттю форми для підвищенного комфорту.

 

 

В коплекті до кожних окулярів йде жорсткий чохол для бережного зберігання та мякий з мікрофібри, котрий можна використовувати для протирання без подряпин.