Головна » Корисна інформація » Огляд окулярів від Tifosi модель Podium XC

Огляд окулярів від Tifosi модель Podium XC

 

Огляд  моделі Podium XC з фотохромними лінзами від американського виробника спортивної оптики "Tifosi". Це одна з найпопулярніших моделей даного бренду.

Технологія Фототек у "Tifosi" одна з найкращих і це не голосні слова, так є насправді. Ми переконались в цьому, спробувавши різні моделі окулярів з фотохромними лінзами. Фототек "Tifosi" не вигорає з часом, не втрачає своїх властивостей та працює через рік так ніби в перший день користування. Всі переваги  важко показати, але я спробую ознайомити вас з основними.

Що ж таке фотохромні лінзи. Коротко кажучи - це два в одному. Окуляри в яких ви можете катати як в сонячну так і в похмуру погоду. Не зупиняючись на піт стоп, щоб змінити лінзи, коли змінюється освітлення.

На ринку спортивної оптики, окулярів з фотохромними лінзами досить багато, але чим  саме технологія Фототек "Tifosi" відрізняється від інших.

Процес затемнення/освітлення лінзи при зміні освітлення навколишнього середовища займає всього 10 сек! Погодьтесь це доволі швидко і що важливо – процес не викликає дискомфорту чи болісних відчуттів в очах. Фотохромні частини вбудовані безпосередньо в саму лінзу і розподілені рівномірно, таким чином лінза затемнюється рівно одночасно по всій площині. 

Регульовані носоупори дають змогу точніше «підігнати» окуляри саме під Ваш тип обличчя та уникнути зісковзування з обличчя.

Прорезинені регульовані завушники дають можливість повної адаптації до Вашого обличчя. Навіть якщо у вас унікальні вуха чи нестандартна голова в Подіум ХС ви будете почувати себе комфортно. Жартую звичайно, проте, дана опція справді дуже зручна і робить окуляри доволі універсальними. Демонстрація…

Гідрофільна гума, з якої зроблені завушники та носоупори стійка до зносу та вигоранню на сонці. Тобто навіть через рік, ваші окуляри будуть виглядати пристойно, звичайно, якщо ви не будете їх терти об асфальт). Будь яка річ любить бережне поводження з нею.

 

Нейтральний колір та привабливий дизайн роблять дані окуляри ідеальними і для повсякденного використання. Модель підходить як чоловікам так і жінкам.

 

Комплектація:

Ставши щасливим власником даної моделі, що ви отримуєте. Звичайно технологічні, якісні і привабливі окуляри, котрі підходять саме вам. Ось вони в такій коробці,

 

на якій вказана назва моделі, на той випадок, коли друзі, котрі вас будуть діставати запитанням що це за круті окуляри, ви могли вказати їм назву моделі. Або ж, якщо ви викинете коробку, модель вказана на внутрішній частині завушників. Також на коробці вказані технології, котрими обладнана дана модель. Ну і коробка, котру ви можете в подальшому використовувати під різні дрібниці. 

Самі ж окуляри знаходяться в твердому чохлі, котрий захищає їх від фізичних та механічних пошкоджень.

Мішечок з мікрофібри, котрий може служити також і засобом для чистки окулярів, тобто ним ви можете протирати лінзи не боячись мікропошкоджень та подряпин.

В комплекті  інструкціїя на англійській та китайській мовах. Ще один привід серйозно зайнятись вивчення англійської для тих, хто її ще не знає.

 

Окуляри Тіфозі для тих хто цінує якість та надійність в деталях.